Odżywki Olimp

Olimp jest polską firma, która dostarcza szerokiego wyboru suplementów diety i odżywek. Stawia na suplementy diety, które cechują się innowacyjnym podejściem. Oferuje odżywki keratynowe, które świetnie się sprawdzają w sytuacji, kiedy potrzebujesz dostarczyć szybko sobie energii, a także poprawić wydolność podczas ćwiczeń. Ważne jednak jest, aby dobrze dobierać odżywki do swoich potrzeb.

Creatine Monohydrate Powder Creapure jest jedną z odżywek, którą można znaleźć w ofercie marki Olimp. Przyda się osobom dużo trenujących, którzy nade wszystko cenią sobie aktywny styl życia. To dobre rozwiązanie dla tych, którzy trenują wyczynowo i chcą rozwijać masę, siłę i wytrzymałość. W jej składzie można znaleźć kreatynowy monohydrat, dzięki któremu nabycie beztłuszczowej masy jest znacznie łatwiejsze.

Długotrwały wysiłek może być bardzo obciążający dla ciała. Dlatego ważne jest, aby dostarczać odpowiedniej ilości kalorii swojemu organizmowi. W innym przypadku trudno będzie efektywnie przygotowywać się do np. konkursów. Marka Olimp posiada w swoje ofercie również Gain Bolic 6000. To rozwiązanie jest polecane wszystkim tym, którzy poszukują kompleksowej kompozycji dostarczającej białka i węglowodanów. W Gain Bolic 6000 można znaleźć:

  • białko,
  • kreatynę,
  • węglowodany,
  • taurynę.

Taka kompozycja sprawia, że organizm otrzymuje energetycznego kopa, dzięki któremu znacznie łatwiej się przygotować do zawodów i nie tylko. Na stronie aptekamini.pl znajdziesz dodatkowe informacje na temat zalet, jakie niosą ze sobą odżywki Olimp.


Apteka Mini
Marii Skłodowskiej Curie 3
80-210 Gdańsk
tel. 58-621-02-14

Kategorie

Zobacz także:

Peeling solny do ciała

Peeling solny do ciała